25 Kasım 2016

Durum Günlüğü #101: Yüz Bir


Tam yüz bir kez "Durum Günlüğü" başlığı altında blog paylaşımı yaptım. Aşağı yukarı son dört aylık zaman diliminde bazen doğrudan bazen de dolaylı olarak yaşadıklarımı yazdım... Arada sırada senin yolculuğunda durak oldu burası, otobüs geldi, otobüse bindin ve gittin. Şimdi sıra bende.

8 yorum:

 1. Hangi otobüs olduğunu öğrenebilme şansımız var mı? Yolculukta da edebiliriz muhabbete :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,

   "Kaybedenler Kulübü"nde ya şöyle ya da ona benzer bir laf ediyordu karakter: "Monoton olan her şey sıkıcıdır." Galiba gün'lük yordu. Ama "Durum Günlüğü" adını sevdiğim için yazmaya devam edebilirim belki, bilmiyorum. Yani otobüsü kaçırıp tekrar "Durum Günlüğü"ne dönebilirim. Ama belli de olmaz, öyle belirli biri değilim sanırım :)

   Sil
  2. Peki :/ Aslında ısrarcı davranıp burada ya da belirli bir şekilde devam etmek zorundaymışsın gibi davranmak istemiyorum. Sonuçta bloglar insanların özgür olması gereken yerlerdir. Vedalar üzüyor sadece. Belki bir şeyler belli olursa çıtlatırsın. Hm? :)

   Sil
  3. Adına "Veda" deyince ağır oldu ama :) Aslında belli olacak bir şey de yok; sadece her gün burada bir şey paylaşmak için buraya gelmeyi biraz tekdüze ve dolayısıyla sıkıcı buluyorum. Mesele bundan ibaret :)

   Sil
 2. 101 zirve için iyi bir sayı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,

   "101" güzel bir sayı; beğeniyorum :)

   Sil
  2. gidiş dönüş bileti al ama :)

   Sil
  3. Merhaba,

   "Dönüş bileti de var ama tarih kısmı açık :)

   Sil

Yorum, paylaşmaktır :)
Merhaba misafirim!